Projekty realizowane ze środków UE

Biuro podróży Bak-Travel

Profesjonalna organizacja wycieczek z prostym i wygodnym systemem do ich rezerwacji.

RealizacjaSystem dedykowany
BranżaTurystyka

Biuro podróży Bak-Travel

Jeśli szukasz doświadczonych przewoźników o dużej wiedzy o regionach, do których jeżdżą, to dobrze trafiłeś – choć jako biuro podróży funkcjonujemy od niedawna, to tak naprawdę nasze korzenie sięgają 2013 roku i założenia profesjonalnej firmy transportowej ,,BAK-BUS”. Pomysł organizowania profesjonalnych wyjazdów i wycieczek jednodniowych wykluł się z pasji – często bowiem rozmawialiśmy z miłośnikami Bieszczad, którzy z chęcią dzielili się wiedzą na temat tych urokliwych pasm górskich. Zafascynowani tymi terenami oraz równie urokliwymi miejscami na Węgrzech, Słowacji na czy Ukrainie, chcemy dzielić się pasją i wiedzą z osobami, które wybierają nasze usługi tematycznych wyjazdów.

Problemy klienta

 • Podniesienie poziomu jakości obsługi klienta
 • Skrócenie czasu dotarcia do oferty
 • Poprawna prezentacja oferty na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu
 • Uproszczenie procesu rezerwacji i dokonywania opłat
 • Usprawnienie zarządzania firmą transportowo-wycieczkową
 • Uelastycznienie komunikacji z uczestnikami wycieczek

Cel projektu

 • Budowa kompleksowego systemu zarządzania i obsługi wycieczek
 • Poprawa efektywności prowadzonego biznesu przy jednoczesnym zwiększeniu udziału w podkarpackim rynku usług realizacji transportu i organizacji wycieczek

Rozwiązanie

Aplikacja Bak-Travel jest systemem, w którym użytkownicy mogą zapisywać się na dostępne wycieczki, jakie oferowane są przez firmę BAK-TRAVEL.

Całość systemu została podzielona na dwa moduły. Pierwszy służy do administrowania, natomiast drugi moduł jest dedykowany dla klientów.

Administrator systemu może tworzyć nowe wycieczki, dodając m.in. przystanki, przewodników czy środki transportu. Panel administratora jest stworzony w intuicyjny i uporządkowany sposób, dzięki czemu możliwe jest łatwe korzystanie i zarządzanie wycieczkami.

Dzięki rozbudowanemu modułowi Administracja mamy możliwość pełnej ewidencji floty, zasobów kadrowych, definiowania różnorodnych wycieczek, generowania różnego rodzaju raportów (w tym list uczestników i biletów), ponadto jest możliwość na bieżąco śledzenia statystyk.

W module dla klientów została przygotowana przejrzysta oferta wycieczek wraz z pełnymi informacjami o wycieczce (wprowadzonymi w module Administracja) oraz możliwością zapisu jednej lub wielu osób. Wycieczki przedstawione są także na kalendarzu, co zwiększa ich czytelność i przejrzystość. Dzięki wprowadzeniu takiej funkcjonalności użytkownik może szybciej wybrać dogodny termin, w którym organizowana jest wycieczka.

W systemie istnieje szereg opcji konfiguracyjnych powiadomień dla uczestników (powiadomienia e-mailowe oraz SMS-owe) co znacznie ułatwia komunikację z uczestnikami wycieczki.

Wykorzystane rozwiązania

Użyte oprogramowania:

 • phpMyAdmin

Języki programowania:

 • Javascript

Frameworki:

 • Laravel

Zobacz realizację na żywo

Kontakt

Mirosław Zięba

E-mail: aplikacje@zetorzeszow.pl

Telefon: +48 17 78 01 641

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 850 06 11
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow