Projekty realizowane ze środków UE

Czytaj więcej
Zamknij

multiE-commerce

multiE-commerce-baner
Stwórz niepowtarzalną platformę sprzedażową!
Marceto  to złożone narzędzie sprzedażowe, które składa się z kilku modułów, mogących pracować łącznie, ale korzystających ze wspólnych baz: kontrahentów, towarów, transakcji i innych.
Poznaj moduły
marceto-icon-1
B2C – sklep internetowy
Jest to sklep internetowy skierowany do osób indywidualnych. Oprócz standardowych funkcjonalności, które są spotykane w tradycyjnych sklepach internetowych – istnieje możliwość przenikania się funkcjonalności przedstawionych poniżej oraz pozostałych opcji nie opisanych na tym etapie. Dobór funkcjonalności dodatkowych zależny jest od uprawnień ustawionych na każdym logującym się użytkowniku.
marceto-icon-2
Platforma B2B
Moduł „B2B” sprzedaż do firm. Firmy mogą mieć indywidualne rabaty, limity oraz warunki sprzedaży. Posiadamy system wielostopniowego zatwierdzania zamówień z limitami okresowymi dla poszczególnych komórek. Jest to rozwiązanie spotykane w dużych korporacjach, w których każda komórka ma limit miesięczny, kwartalny lub roczny i w ramach tego limitu może tworzyć zamówienia.
marceto-icon-3
Dropshipping
Obsługuje sprzedaż z wielu magazynów zewnętrznych. Obieg dokumentów i płatności realizowane są przez platformę, natomiast wysyłkę towarów realizują poszczególni dostawcy ze swoich magazynów. Do wyboru towary mogą przychodzić pod marką Właściciela Platformy lub pod markami poszczególnych dostawców.
marceto-icon-4
Sprzedaż z licytacją usług
Po zakupie produktu można uruchomić licytację usług, wysyłając powiadomienie do usługodawców w danej kategorii. Usługodawcy oferują swoje ceny i parametry usługi na podstawie wprowadzonych danych. Licytacja obejmuje różne ceny i parametry, takie jak czas gwarancji, doświadczenie czy odległość. Klient może negocjować cenę i parametry usługi. Po wyborze wykonawcy następuje wymiana danych kontaktowych między klientem a wykonawcą.
marceto-icon-5
Galeria handlowa
Moduł „Galerii handlowej” można sobie wyobrazić jako przeniesienie rzeczywistej galerii handlowej do świata wirtualnego. Właściciel galerii może zezwolić poszczególnym przedsiębiorcom na założenie sklepu, dodanie produktów i sprzedaż pod własnym szyldem. Korzyść właściciela to prowizja od każdej transakcji oraz abonament miesięczny.
marceto-icon-6
Własna marka
Moduł „Własnej marki” polega na sprzedaży produktów przez wielu dostawców pod jedną marką, należącą do Właściciela Platformy. O ile kupujący widzi wszystkie produkty razem, tak wewnątrz systemu operacje sprzedażowe podzielone są pomiędzy poszczególnych oferentów. Centralny system billingowy nalicza prowizje dla wszystkich zainteresowanych, biorących udział w procesie.
marceto-icon-7
Produkt + realizacja usług
Moduł „Produkt + realizacja usług” polega na możliwości skonfigurowania zestawu usług, które będą zrealizowane po sprzedaży danego produktu. Dla branży informatycznej może to być np. wdrożenie oprogramowania, dla branży budowalnej – wybudowanie budynków po sprzedaży materiałów, dla branży wypożyczalni rusztowań – rozłożenie rusztowań na wielu obiektach, itd.
marceto-icon-8
Sprzedaż licencji elektronicznych
Moduł „Sprzedaż licencji elektronicznych” dotyczy sprzedaży licencji nie posiadających nośnika. Kupujący ma wybór pomiędzy różnymi dostawcami licencji. Cena jest zależna od oceny dostawcy, szybkości dostarczenia, gwarancji, pomocy w instalacji oraz wielu innych parametrów. Ta opcja oferuje również odnowienie licencji po niższej cenie oraz przechowywanie klucza licencyjnego do dyspozycji Kupującego na jego koncie.
Nasz produkt stanowi wyższy poziom sprzedaży i jest przeznaczony zarówno dla osób, które prowadzą sklep internetowy (i nie są z niego zadowolone), jak również dla wizjonerów, którzy chcą stworzyć unikatowe miejsce w internecie przy pomocy opisanych tu funkcjonalności. Nasz model biznesowy sprzedaży zakłada wycenę zależną od łącznej ilości uruchomionych modułów, jakie będą wykorzystywane na platformie oraz pozostałych czynników. W ramach wdrożenia możliwa jest rozbudowa tego narzędzia w dowolnym kierunku.
Integracje
Stworzone rozwiązanie w jednym miejscu oferuje zaawansowane narzędzia do zarządzania sklepem internetowym, platformą B2B i marketplacem. W tym personalizację, analizę danych oraz integrację z popularnymi platformami płatności i dostaw, oraz posiada przygotowaną integrację z BaseLinker. Przygotowaliśmy również integracje platformy Marceto z Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL.

marceto-baselinker-optima
marceto-baselinker-xl
Podejmij współpracę i zarabiaj dzięki Marceto!
Zachęcamy Państwa do współpracy w zakresie sprzedaży licencji na nowe rozwiązanie multiE-commerce (marża partnerska na poziomie 35%) oraz możliwości dzięki niemu wdrażania dedykowanego e-sklepu, platformy B2B, czy budowy marketplace.
pexels-ketut-subiyanto-4963436
Jakie korzyści przyniesie Państwu współpraca z nami?
1. Wsparcie techniczne: Jesteśmy gotowi zapewnić pełne wsparcie techniczne, zarówno Państwu, jak i Państwa klientom. Gwarantujemy szybką reakcję na problemy i odpowiedzi na trudne pytania oraz ciągłe doskonalenie platformy, aby zapewnić oczekiwane funkcje i zwiększyć konkurencyjność Państwa oferty.

2. Elastyczny model biznesowy: Dostosowujemy się do różnych potrzeb naszych partnerów biznesowych. Oferujemy atrakcyjne warunki licencyjne, które zapewnią Państwu zadowalającą marżę sprzedażową i wdrożeniową. Ponadto, możemy opracować spersonalizowane plany partnerskie, które uwzględnią specyfikę Państwa biznesu i klientów.

3. Ekspansja na nowe rynki: Platforma pozwoli Państwu umożliwić rozszerzenie działalności na nowe rynki/branże. Z nami jako partnerem, zyskają Państwo przewagę w rozmowach z nowymi klientami, zwiększając swoje szanse sprzedażowe.

4. Współpraca długoterminowa: Zależy nam na budowaniu trwałych i rozwojowych relacji biznesowych. Dlatego oferujemy nie tylko możliwość zarabiania na sprzedaży platformy, ale również pełne zaangażowanie i długoterminowe wsparcie w procesie wdrażania (szkolenia, certyfikacje pracowników). Łącząc siły, możemy osiągnąć sukces i wspólnie pozyskać część stale rosnącego rynku e-commerce.

Skontaktuj się z nami
Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.
strzałka

Comarch ERP Optima

Oprogramowanie stworzone dla małych i średnich firm praktycznie z każdej branży. Dzięki budowie modułowej dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.), jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych na podkarpaciu.

Logo_ERP_Optima-S

Więcej informaji o systemie znajdziesz tutaj>>

Integracje

Stworzyliśmy integrator systemu Comarch ERP Optima z BaseLinker, który został wyceniony niżej niż te dostępne obecnie na rynku.

ERP SyncLinker - optima

WMS i Logistyka >>

optima-presta-magento
optima-shop

Comarch ERP XL

Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system do zarządzania przedsiębiorstwem o elastycznej budowie modułowej. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy.

Comarch ERP XL_240

Więcej informaji o systemie znajdziesz tutaj>>

Integracje

Stworzyliśmy integrator systemu Comarch ERP XL z BaseLinker, który został wyceniony niżej niż te dostępne obecnie na rynku.

ERP SyncLinker - xl

WMS i Logistyka >>
MES i APS >>

enova365

enova365 to nowoczesne, rozbudowane oprogramowanie do zarządzania, automatyzacji oraz cyfryzacji procesów firmy. Łączy całą firmę, analizuje dane i usprawnia pracę kadr, księgowości, sprzedaży czy magazynu.

logo enova365

Więcej informaji o systemie znajdziesz tutaj>>

enova365-baselinker

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 78 01 689
tel.: 17 78 01 644
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow