Projekty realizowane ze środków UE

Promocja Migracja OCR

Promocja na Comarch OCR - program do wprowadzania faktur do systemu
Technologia OCR – czyli optycznego rozpoznawania tekstu (z ang. Optical Character Recognition) – znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, także w biznesie.

Oferujemy usługę OCR, która jest przeznaczona do rozpoznawania znaków i całych tekstów w pliku graficznym – PDF, JPG, JPEG, TIFF, PNG. Dzięki Comarch OCR błyskawicznie wprowadzisz do rejestrów VAT każdą papierową fakturę – potrzebny Ci będzie tylko skaner lub aparat fotograficzny i połączenie z Internetem.

Chmurowa usługa Comarch OCR kluczowe dane z faktury odczyta i skataloguje za Ciebie – dzięki czemu zaoszczędzisz czas, który poświęcasz na ich ręczne wprowadzanie, a w przyszłości błyskawicznie wyszukasz potrzebne dokumenty.

Promocja dotyczy: migracji z dowolnego oprogramowania typu OCR producentów innych niż Comarch, na usługę Comarch OCR.

W ramach promocji “Migracja OCR” Nowy Klient jest uprawniony do zakupu Usługi Comarch OCR z rabatem w wysokości 30%. Promocja dotyczy również usługi dedykowanej Biurom Rachunkowym i Podmiotom Powiązanym, oraz wersji Comarch OCR API.

Promocja polega na możliwości zakupu Usługi Comarch OCR przez Nowego Klienta, zarówno pakietów miesięcznych i rocznych przez e-Sklep Comarch oraz za pośrednictwem sieci partnerskiej (Comarch Partner – ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.) z rabatem w wysokości 30%.

Warunkiem uzyskania rabatu jest przedstawienie przez Nowego Klienta faktury zakupu dotychczas użytkowanego oprogramowania typu OCR lub faktury poświadczającej zakup aktualizacji lub gwarancji na to oprogramowanie w terminie nie wcześniejszym niż 01.10.2021 r. – Regulamin >>

Czas trwania promocji: 01.10.2022 – 31.12.2022

Jak otrzymać rabat?

 • Wypełnij formularz, by umówić się na wspólną niezobowiązującą rozmowę, po której ustalimy kroki dalszego postępowania związanego z promocją “Migracja OCR”

lub

 • Przejdź na koniec strony i podejmij z nami bezpośredni kontakt w tej sprawie.
JAKIE KORZYŚCI NIESIE ZE SOBĄ ZASTOSOWANIE COMARCH OCR?

Wzrost efektywności pracy

Comarch OCR odczytuje dane z dokumentów z 88% skutecznością! Rozczytał i skatalogował już 30 mln stron.

Redukcja kosztów

Oszczędzaj czas i ograniczaj błędy przy ręcznym wprowadzaniu faktur do systemu księgowego.

Dostępność i wygoda

Comarch OCR odczytuje dane z dokumentów z 88% skutecznością! Rozczytał i skatalogował już 30 mln stron.

SPRAWDŹ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ
JESTEŚMY AUTORYZOWANYM PARTNEREM FIRMY COMARCH OD PRZESZŁO 20 LAT

Wyspecjalizowaliśmy się w migracji różnych systemów ERP dedykowanych MŚP. Robimy to skutecznie, by szybko uruchomić jeden z ww. systemów Comarch ERP. Nasi wdrożeniowcy potrafią przekonać zespoły poszczególnych działów/obszarów biznesu klienta do niezbędnych zmian.  

Szkolenia, które przeprowadzamy w ramach wdrożenia, są dopasowane do poszczególnych grup pracowników objętych zmianami – każdy pozyska wystarczającą wiedzę do prawidłowej obsługi systemu oraz dalszego samodzielnego rozwoju.  

Z nami zawsze można twardo ponegocjować i dokonać zakupu odpowiedniej liczby licencji oraz przeprowadzić pełne wdrożenie ze szkoleniem w rozsądnej cenie. Klienci doceniają nas za uczciwą i fachową współpracę. 

Gdy zarządzasz firmą - pakiety, które powinny Cię zainteresować
 • Comarch ERP Optima START — Mikrofirma
  To narzędzie pozwalające na obsługę prostej działalności handlowej lub usługowej. Pakiet umożliwia obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) i łatwe wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz zapewnia pełną integrację z dokonywanymi płatnościami. Pakiet zawiera moduł: Faktury oraz Kasa/Bank
 • Comarch ERP Optima — Mała Firma
  Jest propozycją dla każdej firmy usługowej i większości niedużych firm handlowych poszukujących prostego i intuicyjnego systemu wspierającego sprzedaż i pozwalającego rozliczyć się ze swojej działalności w oparciu o księgę przychodów i rozchodów. Pakiet zawiera moduł: Faktury, Kasa/Bank oraz Księga Podatkowa
 • Comarch ERP Optima START— Firma
  To pakiet dla firm handlowych, które otrzymują kompleksowe rozwiązanie z wydajnym modułem Handel, wspomagającym prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej przy zastosowaniu automatycznej wyceny magazynu. Pakiet zawiera również moduł fakturujący oraz CRM. Pakiet zawiera moduł: Handel, Kasa/Bank oraz CRM
 • Comarch ERP XT
  To system webowy klasy ERP dla mikroprzedsiębiorstw, zawsze zgodny z aktualnymi przepisami. Dzięki niemu wystawisz faktury, obsłużysz magazyn, zaksięgujesz dokumenty, naliczysz wypłaty oraz rozliczysz się z urzędami.
Dodatkowe narzędzia, jakie wybierają firmy

Comarch DMS

Narzędzie do elektronicznego obiegu dokumentów oraz zdalnej i mobilnej kontroli procesów biznesowy w firmie.

Comarch HRM

Aplikacja umożliwia nie tylko skuteczne zarządzanie czasem pracy, kwalifikacjami, urlopami, nieobecnościami i delegacjami pracowników, ale daje też możliwość udostępniania dokumentów poprzez intranet.

Comarch DMS i Comarch HRM w Primetals Technologies Poland>>

Gdy prowadzisz obsługę księgową - te pakiety powinny Cię zainteresować

Program Comarch ERP Optima w wersji dla biur rachunkowych jest zawsze zgodny zobowiązującym prawem. Z automatu informujemy klientów o nowych wersjach i zmianach w oprogramowaniu, by nie zaburzyć pracy biura rachunkowego czy kancelarii podatkowej.

 • Doradca Podatkowy START Pakiet Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy START to produkt dedykowany biurom rachunkowym, które świadczą swoje usługi dla firm i osób fizycznych prowadzących księgowość w sposób uproszczony (księga przychodów i rozchodów) oraz na zasadzie ewidencji ryczałtowej.
 • Doradca Podatkowy Pakiet Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy to oferta dla firm świadczących usługi związane z obsługą przedsiębiorstw i osób fizycznych w zakresie doradztwa podatkowego oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych.
 • Doradca Podatkow PLUS Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy Premium to najbardziej rozbudowane, kompleksowe narzędzie kierowane do firm świadczących pełny zakres usług związanych z obsługą przedsiębiorstw i osób fizycznych w zakresie doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz prowadzenia dokumentacji ZUS i spraw pracowniczych.
Dodatkowe narzędzia, z jakich korzystają biura rachunkowe

Użycie poniżej przedstawionych narzędzi gwarantuje Biurom Rachunkowym podniesienie swojego dotychczasowego poziomu obsługi, a także pozwala dostarczyć dodatkową wartość biznesową swoim klientom, uzyskując widoczną przewagę konkurencyjną.

Internetowa Wymiana Dokumentów

IWD jest mechanizmem, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy klientem biura rachunkowego a biurem rachunkowym.

Obieg Dokumentów - repozytorium

Obieg Dokumentów to narzędzie do archiwizowania i ewidencjonowania wszelkiego typu dokumentów firmowych, takich jak: pliki, zdjęcia, skany, prezentacje, dokumenty Word i Excel. Za pomocą tego modułu można zdefiniować i dostosować do własnych potrzeb proces obiegu dokumentów wewnątrz firmy.

Analizy BI

Biuro prowadzące księgowość firmy, mające dostęp do danych sprzedażowych, faktur itp. może się wyróżnić spośród innych biur, wprowadzając dla swoich klientów raportowanie np. ich stanu zapasów czy trendu sprzedaży produktów.

BI Point Menadżer

Platforma analityczna umożliwiająca biurom rachunkowym na korzystanie z predefiniowanych raportów i dashboardów. Dzięki temu można szybko reagować na potrzeby swoich klientów, a także zapewnić im bieżący dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk ułatwiających prowadzenie biznesu.

PPK

Aplikacji Comarch PPK umożliwia biurom rachunkowym sprawną obsługę firm w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Comarch OCR

Usługa chmurowa automatyzuje odczyt i kategoryzację papierowych faktur, dzięki czemu pracownicy mają elektroniczny dostęp do dokumentów bezpośrednio z programu Comarch ERP Optima.

iKsiegowosc24.pl

Serwis jest usługą, która umożliwia szybkie i bezpłatne znalezienie klientom profesjonalnego biura rachunkowego oferującego obsługę księgową i kadrowo-płacową, a także przesyłanie do niego dokumentów handlowych drogą elektroniczną.

Bezpośredni kontakt

 Zadzwoń 605 050 979

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 78 01 689
tel.: 17 78 01 644
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow