Projekty realizowane ze środków UE

Czytaj więcej
Zamknij

Skorzystaj z 15% rabatu na zakup Comarch ERP Optima

Zrestartuj Swoją firmę i skorzystaj z 30% zniżki na zakup Comarch ERP

Oprogramowanie dla firm i biur rachunkowych

Jeśli obecnie poszukujesz i zastanawiasz się nad rozwiązaniem informatycznym w przystępnej cenie i zawsze zgodnego z obowiązującym prawem do zarządzania firmą, prowadzenia księgowości, obsługi detalicznej czy hurtowej to warto rozważyć zakup i wdrożenie Comarch ERP Optima.

Skuteczne zarządzanie procesami, informacją i obsługą klienta w dzisiejszych czasach jest na wagę złota, czyli każdego nowo pozyskanego klienta. To od nich uzyskany kapitał pozwala przedsiębiorcom – TAKIM JAK TY – na kolejne inwestycje i dalszy rozwój.

Praca na tym systemie pomoże Ci skutecznie to realizować!

Dostarczymy Ci niezbędną wiedzę, by Twój biznes poprawnie funkcjonował i zrobimy wszystko, by wdrożenie oprogramowania było zoptymalizowane kosztowo.

Specjalna promocja

Obecnie przygotowaliśmy dla Ciebie 15% rabat na zakup licencji programu Comarch ERP Optima (wersja stacjonarna).

Promocja nie łączy się innymi promocjami udostępnionymi przez producenta oprogramowania i dotyczy tylko podmiotów gospodarczych, które rozpoczęły swoją działalność w 2023 r. O szczegółach promocji informujemy podczas rozmowy z nami.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM PARTNEREM FIRMY COMARCH OD PRZESZŁO 20 LAT
comarch-partner-zeto

Wyspecjalizowaliśmy się we wdrożeniu Comarch ERP Optima. Robimy to skutecznie dzięki dziesiątkom zrealizowanych wdrożeń i rozwiązanych problemów.

Szkolenia, które przeprowadzamy w ramach wdrożenia, są dopasowane do poszczególnych pracowników – każdy pozyska wystarczającą wiedzę do prawidłowej obsługi systemu oraz dalszego samodzielnego rozwoju.

Podejmij kontakt!

Klienci doceniają nas za współpracę w oparciu o zasadę win-win, czyli budowanie trwałych i pozytywnych relacji przynoszących maksymalną korzyć obu stronom.

Jak otrzymać rabat?

 • Wypełnij formularz, by umówić się na wspólną niezobowiązującą rozmowę, po której ustalimy kroki dalszego postępowania

lub

 • Podejmij z nami bezpośredni kontakt, jeśli temat związany z zakupem i wdrożeniem oprogramowania jest bardzo pilny!
 Zadzwoń 605 050 979
Gdy zarządzasz firmą - pakiety, które powinny Cię zainteresować
 • Comarch ERP Optima START — Mikrofirma
  To narzędzie pozwalające na obsługę prostej działalności handlowej lub usługowej. Pakiet umożliwia obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) i łatwe wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz zapewnia pełną integrację z dokonywanymi płatnościami. Pakiet zawiera moduł: Faktury oraz Kasa/Bank
 • Comarch ERP Optima — Mała Firma
  Jest propozycją dla każdej firmy usługowej i większości niedużych firm handlowych poszukujących prostego i intuicyjnego systemu wspierającego sprzedaż i pozwalającego rozliczyć się ze swojej działalności w oparciu o księgę przychodów i rozchodów. Pakiet zawiera moduł: Faktury, Kasa/Bank oraz Księga Podatkowa
 • Comarch ERP Optima START— Firma
  To pakiet dla firm handlowych, które otrzymują kompleksowe rozwiązanie z wydajnym modułem Handel, wspomagającym prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej przy zastosowaniu automatycznej wyceny magazynu. Pakiet zawiera również moduł fakturujący oraz CRM. Pakiet zawiera moduł: Handel, Kasa/Bank oraz CRM
 • Comarch ERP XT
  To system webowy klasy ERP dla mikroprzedsiębiorstw, zawsze zgodny z aktualnymi przepisami. Dzięki niemu wystawisz faktury, obsłużysz magazyn, zaksięgujesz dokumenty, naliczysz wypłaty oraz rozliczysz się z urzędami.
Dodatkowe narzędzia, jakie wybierają firmy

Comarch DMS

Narzędzie do elektronicznego obiegu dokumentów oraz zdalnej i mobilnej kontroli procesów biznesowy w firmie.

Comarch HRM

Aplikacja umożliwia nie tylko skuteczne zarządzanie czasem pracy, kwalifikacjami, urlopami, nieobecnościami i delegacjami pracowników, ale daje też możliwość udostępniania dokumentów poprzez intranet.

Comarch DMS i Comarch HRM w Primetals Technologies Poland>>

Gdy prowadzisz obsługę księgową - te pakiety powinny Cię zainteresować

Program Comarch ERP Optima w wersji dla biur rachunkowych jest zawsze zgodny zobowiązującym prawem. Z automatu informujemy klientów o nowych wersjach i zmianach w oprogramowaniu, by nie zaburzyć pracy biura rachunkowego czy kancelarii podatkowej.

 • Doradca Podatkowy START Pakiet Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy START to produkt dedykowany biurom rachunkowym, które świadczą swoje usługi dla firm i osób fizycznych prowadzących księgowość w sposób uproszczony (księga przychodów i rozchodów) oraz na zasadzie ewidencji ryczałtowej.
 • Doradca Podatkowy Pakiet Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy to oferta dla firm świadczących usługi związane z obsługą przedsiębiorstw i osób fizycznych w zakresie doradztwa podatkowego oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych.
 • Doradca Podatkow PLUS Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy Premium to najbardziej rozbudowane, kompleksowe narzędzie kierowane do firm świadczących pełny zakres usług związanych z obsługą przedsiębiorstw i osób fizycznych w zakresie doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz prowadzenia dokumentacji ZUS i spraw pracowniczych.
Dodatkowe narzędzia, z jakich korzystają biura rachunkowe

Użycie poniżej przedstawionych narzędzi gwarantuje Biurom Rachunkowym podniesienie swojego dotychczasowego poziomu obsługi, a także pozwala dostarczyć dodatkową wartość biznesową swoim klientom, uzyskując widoczną przewagę konkurencyjną.

Internetowa Wymiana Dokumentów

IWD jest mechanizmem, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy klientem biura rachunkowego a biurem rachunkowym.

Obieg Dokumentów - repozytorium

Obieg Dokumentów to narzędzie do archiwizowania i ewidencjonowania wszelkiego typu dokumentów firmowych, takich jak: pliki, zdjęcia, skany, prezentacje, dokumenty Word i Excel. Za pomocą tego modułu można zdefiniować i dostosować do własnych potrzeb proces obiegu dokumentów wewnątrz firmy.

Analizy BI

Biuro prowadzące księgowość firmy, mające dostęp do danych sprzedażowych, faktur itp. może się wyróżnić spośród innych biur, wprowadzając dla swoich klientów raportowanie np. ich stanu zapasów czy trendu sprzedaży produktów.

BI Point Menadżer

Platforma analityczna umożliwiająca biurom rachunkowym na korzystanie z predefiniowanych raportów i dashboardów. Dzięki temu można szybko reagować na potrzeby swoich klientów, a także zapewnić im bieżący dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk ułatwiających prowadzenie biznesu.

PPK

Aplikacji Comarch PPK umożliwia biurom rachunkowym sprawną obsługę firm w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Comarch OCR

Usługa chmurowa automatyzuje odczyt i kategoryzację papierowych faktur, dzięki czemu pracownicy mają elektroniczny dostęp do dokumentów bezpośrednio z programu Comarch ERP Optima.

iKsiegowosc24.pl

Serwis jest usługą, która umożliwia szybkie i bezpłatne znalezienie klientom profesjonalnego biura rachunkowego oferującego obsługę księgową i kadrowo-płacową, a także przesyłanie do niego dokumentów handlowych drogą elektroniczną.

DLACZEGO KLIENCI DECYDUJĄ SIĘ NA „OPTIMĘ”?

W przeprowadzonym przez firmę Comarch początkiem br. Badaniu Satysfakcji Klientów wzięło udział prawie 1700 użytkowników, spośród których aż 9 na 10 poleciłoby system Comarch ERP Optima innej firmie.

Za co użytkownicy cenią ten system?

 • Zgodność z obowiązującymi przepisami prawa
 • Niezawodność
 • Zakres funkcjonalny
 • Ergonomia

Wszystkie korzyści jakie wymieniają użytkownicy najpopularniejszego w Polsce systemu dla małych i średnich przedsiębiorstw – znajdziesz tutaj

System Comarch ERP Optima wspomaga codzienne procesy biznesowe w ponad 75,000 polskich firm.

Bezpośredni kontakt

 Zadzwoń 605 050 979

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 78 01 689
tel.: 17 78 01 644
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow