Projekty realizowane ze środków UE

Zrestartuj Swoją firmę i skorzystaj z 30% zniżki na zakup Comarch ERP

Zrestartuj Swoją firmę i skorzystaj z 30% zniżki na zakup Comarch ERP

Zaobserwowaliśmy, że w ostatnim czasie na rynku systemów informatycznych doszło do zmiany właścicielskiej wyspecjalizowanych producentów oprogramowania z obszaru kadrowo-płacowego oraz księgowego.  

Może wiązać się to z pewnymi komplikacjami dla tych przedsiębiorców, którzy obecnie na nich pracują. Zarówno w obszarze utrzymania dotychczasowego poziomu wsparcia technicznego, jak i gwarancji rozwoju oprogramowania oraz bieżącej aktualizacji z obowiązującym prawem.  

Dlatego postanowiliśmy Wam pomóc! 

Rabat 30%! – kogo dotyczy? 

By pomóc przedsiębiorcom bezboleśnie przejść na stabilny system, który jest zawsze zgodny z przepisami, a jego modułowa forma pozwala na dopasowanie do konkretnych potrzeb/obszarów firmy w dowolnym czasie, został przygotowany 30% rabat na jego zakup. 

Jeżeli znalazłeś się w takiej sytuacji, gdy producent ogłosił zakończenie wsparcia na system ERP, z którego korzystasz – to ta promocja jest dla Ciebie.  

Promocja dotyczy zakupu Comarch ERP Optima – oprogramowania do kompleksowego zarządzania firmą oraz biurem rachunkowym lub Comarch ERP XT – oprogramowanie do prowadzenia prostej sprzedaży detalicznej i wystawiania faktur. 

Dodatkowo na dobry start został przygotowany dla Ciebie pakiet korzyści w postaci: 

 • szkolenia e-learningowego na zakupione oprogramowanie 
 • asystę telefoniczną – Upgrade Premium na 3 miesiące 

Jak otrzymać rabat? 

 • Wypełnij krótki formularz rejestracji udziału w promocji 
 • óż zamówienie w ciągu 12 miesięcy od rejestracji w e-sklepie lub poprzez autoryzowanego partnera – np. ZETO-RZESZÓW 
 • Przedstaw dokument zakup licencji, abonamentu lub przedłużenie gwarancji na obecnie używany system 

Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM PARTNEREM FIRMY COMARCH OD PRZESZŁO 20 LAT

Wyspecjalizowaliśmy się w migracji różnych systemów ERP dedykowanych MŚP. Robimy to skutecznie, by szybko uruchomić jeden z ww. systemów Comarch ERP. Nasi wdrożeniowcy potrafią przekonać zespoły poszczególnych działów/obszarów biznesu klienta do niezbędnych zmian.  

Szkolenia, które przeprowadzamy w ramach wdrożenia, są dopasowane do poszczególnych grup pracowników objętych zmianami – każdy pozyska wystarczającą wiedzę do prawidłowej obsługi systemu oraz dalszego samodzielnego rozwoju.  

Z nami zawsze można twardo ponegocjować i dokonać zakupu odpowiedniej liczby licencji oraz przeprowadzić pełne wdrożenie ze szkoleniem w rozsądnej cenie. Klienci doceniają nas za uczciwą i fachową współpracę. 

Zainteresowała Cię nasza promocja, ale potrzebujesz szczegółowych informacji? 

Chciałbyś sprawdzić, jak działa jeden z systemów Comarch ERP? 

Obecnie tylko pojawiły się w Twojej głowie pytania, które Cię nurtują.
Zapisz je teraz i prześlij nam, a my dokładnie je przeanalizujemy. 

Następnie odpowiemy na każde Twoje pytanie w e-mailu i chętnie Ci wszystko zaprezentujemy na realnie działającym systemie. 

Co się stanie, gdy wyrazisz chęć spotkania?
Podczas niezobowiązującego spotkania i rozmowy przedstawimy koncepcję rozwiązania, które naszym zdaniem sprawdzi się w Twojej firmie – odpowie na obecne problemy. 

To wszystko wydarzy się, gdy: 

 • zamówisz rozmowę, zostawiając mam swoje dane do kontaktu, 
 • nasz konsultant dopyta o ewentualne szczegóły, 
 • ustalimy wspólnie termin spotkania, który będzie Ci odpowiadał. 
Gdy zarządzasz firmą - pakiety, które powinny Cię zainteresować
 • Comarch ERP Optima START — Mikrofirma
  To narzędzie pozwalające na obsługę prostej działalności handlowej lub usługowej. Pakiet umożliwia obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) i łatwe wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz zapewnia pełną integrację z dokonywanymi płatnościami. Pakiet zawiera moduł: Faktury oraz Kasa/Bank
 • Comarch ERP Optima — Mała Firma
  Jest propozycją dla każdej firmy usługowej i większości niedużych firm handlowych poszukujących prostego i intuicyjnego systemu wspierającego sprzedaż i pozwalającego rozliczyć się ze swojej działalności w oparciu o księgę przychodów i rozchodów. Pakiet zawiera moduł: Faktury, Kasa/Bank oraz Księga Podatkowa
 • Comarch ERP Optima START— Firma
  To pakiet dla firm handlowych, które otrzymują kompleksowe rozwiązanie z wydajnym modułem Handel, wspomagającym prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej przy zastosowaniu automatycznej wyceny magazynu. Pakiet zawiera również moduł fakturujący oraz CRM. Pakiet zawiera moduł: Handel, Kasa/Bank oraz CRM
 • Comarch ERP XT
  To system webowy klasy ERP dla mikroprzedsiębiorstw, zawsze zgodny z aktualnymi przepisami. Dzięki niemu wystawisz faktury, obsłużysz magazyn, zaksięgujesz dokumenty, naliczysz wypłaty oraz rozliczysz się z urzędami.
Dodatkowe narzędzia, jakie wybierają firmy

Comarch DMS

Narzędzie do elektronicznego obiegu dokumentów oraz zdalnej i mobilnej kontroli procesów biznesowy w firmie.

Comarch HRM

Aplikacja umożliwia nie tylko skuteczne zarządzanie czasem pracy, kwalifikacjami, urlopami, nieobecnościami i delegacjami pracowników, ale daje też możliwość udostępniania dokumentów poprzez intranet.

Comarch DMS i Comarch HRM w Primetals Technologies Poland>>

Gdy prowadzisz obsługę księgową - te pakiety powinny Cię zainteresować

Program Comarch ERP Optima w wersji dla biur rachunkowych jest zawsze zgodny zobowiązującym prawem. Z automatu informujemy klientów o nowych wersjach i zmianach w oprogramowaniu, by nie zaburzyć pracy biura rachunkowego czy kancelarii podatkowej.

 • Doradca Podatkowy START Pakiet Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy START to produkt dedykowany biurom rachunkowym, które świadczą swoje usługi dla firm i osób fizycznych prowadzących księgowość w sposób uproszczony (księga przychodów i rozchodów) oraz na zasadzie ewidencji ryczałtowej.
 • Doradca Podatkowy Pakiet Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy to oferta dla firm świadczących usługi związane z obsługą przedsiębiorstw i osób fizycznych w zakresie doradztwa podatkowego oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych.
 • Doradca Podatkow PLUS Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy Premium to najbardziej rozbudowane, kompleksowe narzędzie kierowane do firm świadczących pełny zakres usług związanych z obsługą przedsiębiorstw i osób fizycznych w zakresie doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz prowadzenia dokumentacji ZUS i spraw pracowniczych.
Dodatkowe narzędzia, z jakich korzystają biura rachunkowe

Użycie poniżej przedstawionych narzędzi gwarantuje Biurom Rachunkowym podniesienie swojego dotychczasowego poziomu obsługi, a także pozwala dostarczyć dodatkową wartość biznesową swoim klientom, uzyskując widoczną przewagę konkurencyjną.

Internetowa Wymiana Dokumentów

IWD jest mechanizmem, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy klientem biura rachunkowego a biurem rachunkowym.

Obieg Dokumentów - repozytorium

Obieg Dokumentów to narzędzie do archiwizowania i ewidencjonowania wszelkiego typu dokumentów firmowych, takich jak: pliki, zdjęcia, skany, prezentacje, dokumenty Word i Excel. Za pomocą tego modułu można zdefiniować i dostosować do własnych potrzeb proces obiegu dokumentów wewnątrz firmy.

Analizy BI

Biuro prowadzące księgowość firmy, mające dostęp do danych sprzedażowych, faktur itp. może się wyróżnić spośród innych biur, wprowadzając dla swoich klientów raportowanie np. ich stanu zapasów czy trendu sprzedaży produktów.

BI Point Menadżer

Platforma analityczna umożliwiająca biurom rachunkowym na korzystanie z predefiniowanych raportów i dashboardów. Dzięki temu można szybko reagować na potrzeby swoich klientów, a także zapewnić im bieżący dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk ułatwiających prowadzenie biznesu.

PPK

Aplikacji Comarch PPK umożliwia biurom rachunkowym sprawną obsługę firm w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Comarch OCR

Usługa chmurowa automatyzuje odczyt i kategoryzację papierowych faktur, dzięki czemu pracownicy mają elektroniczny dostęp do dokumentów bezpośrednio z programu Comarch ERP Optima.

iKsiegowosc24.pl

Serwis jest usługą, która umożliwia szybkie i bezpłatne znalezienie klientom profesjonalnego biura rachunkowego oferującego obsługę księgową i kadrowo-płacową, a także przesyłanie do niego dokumentów handlowych drogą elektroniczną.

DLACZEGO KLIENCI DECYDUJĄ SIĘ NA „OPTIMĘ”?

W przeprowadzonym przez firmę Comarch początkiem br. Badaniu Satysfakcji Klientów wzięło udział prawie 1700 użytkowników, spośród których aż 9 na 10 poleciłoby system Comarch ERP Optima innej firmie.

Za co użytkownicy cenią ten system?

 • Zgodność z obowiązującymi przepisami prawa
 • Niezawodność
 • Zakres funkcjonalny
 • Ergonomia

Wszystkie korzyści jakie wymieniają użytkownicy najpopularniejszego w Polsce systemu dla małych i średnich przedsiębiorstw – znajdziesz tutaj

System Comarch ERP Optima wspomaga codzienne procesy biznesowe w ponad 75,000 polskich firm.

Bezpośredni kontakt

 Zadzwoń 605 050 979

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 850 06 11
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow