Projekty realizowane ze środków UE

Tanie Odżywki

Tworzenie i zarządzanie promocjami generowanymi na wybrane produkty sklepu internetowego, bezpośrednio z poziomu systemu Comarch ERP Optima

RealizacjaZarządzanie promocjami e-sklepu
BranżaFitness

Tanie Odżywki

TanieOdzywki.pl to sklep internetowy z tradycjami, wielokrotnie doceniany i nagradzany, posiadający liczne certyfikaty najlepszych producentów suplementów i odżywek.

Sklep oferuje najlepszej jakości suplementy diety dla sportowców, a także dla osób szczególnie dbających o swój wygląd i zdrowie. W ofercie sklepu znajdą się takie suplementy diety jak: odżywki białkowe oraz odżywki przed-treningowe dla sportowców, batony i napoje energetyczne, a także gainery głównych producentów.

Cel projektu

Tworzenie i zarządzanie promocjami generowanymi na wybrane produkty sklepu internetowego, bezpośrednio z poziomu systemu Comarch ERP Optima.

Problemy klienta

  • ciągła potrzeba monitorowania czasu trwania promocji w sklepie internetowym i jej ręcznego uruchamiania i wyłączania
  • brak narzędzia pozwalającego na automatyzację procesu zarządzania promocjami, tak aby obowiązywały klienta tylko w określonym czasie, na konkretne produkty

Realizacja

Wdrożenie zostało zrealizowane za pomocą specjalnie opracowanych dwóch aplikacji wykonanych w technologii .NET. Pierwsza, okienkowa uruchamia się zarówno z poziomu systemu Comarch ERP Optima, jak i z poziomu ikony na widocznym pulpicie. Aplikacja odpowiada za zarządzanie promocjami (dodawanie, edycja, usuwanie promocji). Funkcjonalność aplikacji obejmuje ustawianie cyklicznych promocji na określony czas, np. pozwala na dodanie promocji, która jest aktywna w każdy poniedziałek, w godzinach od 16 do 20.

Druga aplikacja odpowiada za monitorowanie promocji, tzn. włącza/wyłącza promocję w zależności od ustawionego okresu jej obowiązywania.

Technologia

  • C #
  • .NET Framework

Kontakt

Mirosław Zięba

E-mail: aplikacje@zetorzeszow.pl

Telefon: +48 17 78 01 641

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 850 06 11
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow