Projekty realizowane ze środków UE

Wrobud

Stworzenie systemu sprawnej obsługi klienta hurtowego i detalicznego integrując system HERMES

RealizacjaPlatforma B2B + B2C + Aplikacja mobilna
BranżaBudowlana

WROBUD

Podstawowym profilem działalności firmy WROBUD jest zaopatrzenie majsterkowiczów, składów i wykonawców budowlanych w asortyment niezbędny do efektywnego działania w branży budowlano – wykończeniowej. Prowadzona jest stała współpraca z rzeszą instalatorów oraz zakładów produkcyjnych z różnych branż. Działalność obejmuje głównie rynek województwa podkarpackiego oraz powiaty ościenne. Firma WROBUD funkcjonuje nieprzerwanie od początku 1995 roku. Jest przedsiębiorstwem rodzinnym z w pełni Polskim kapitałem. Ponad 20-letni staż w branży budowlanej umożliwił zjednanie lojalnej rzeszy klientów oraz doprowadził do zdobycia bezcennego doświadczenia.

Cel projektu

Stworzenie systemu sprawnej obsługi klienta hurtowego i detalicznego integrując system HERMES

W trakcie analizy zostały zdefiniowane problemy

 • brak dostępu do aktualnych ofert promocyjnych dla klientów detalicznych
 • brak dostępu do kuponów okolicznościowych
 • zakupy z użyciem kuponów rabatowych
 • zestawienie historii dokonanych transakcji
 • lista punktów handlowych (autoryzowanych partnerów), w których dostępna będzie część oferty lub akcji promocyjnych
 • brak dostępu do aktualnych ofert promocyjnych dla klientów detalicznych
 • brak dostępu do kuponów okolicznościowych
 • zakupy z użyciem kuponów rabatowych
 • zestawienie historii dokonanych transakcji
 • lista punktów handlowych (autoryzowanych partnerów), w których dostępna będzie część oferty lub akcji promocyjnych

Rozwiązanie

Platforma webowa B2B i B2C stanowi zaawansowany system do zarządzania sprzedażą począwszy od etapu wprowadzania produktów i usług, konfiguracji cen aż do realizacji zamówień przez klientów. Jednocześnie pozwala na tworzenie szeregu raportów i statystyk do analizy sprzedaży w danych okresach czy też poszczególnych grup produktów.

Aplikacja mobilna „Wrobud” jest elementem sklepu internetowego Wrobud – Asortyment Budowlany. Sklep ten umożliwia zakupy równie klientom sektora B2B oraz B2C. Zakupy w sklepie internetowym to podstawowa funkcjonalność stworzonej aplikacji. Kolejnymi elementami aplikacji mobilnej jest moduł wypożyczalni sprzętu budowlanego oraz karta lojalnościowa Wrobud. Dzięki niej zarejestrowany użytkownik otrzymuje kupony promocyjne na kolejne zakupy oraz spersonalizowane oferty cenowe w przypadku klientów B2B.

Wypożyczalnia sprzętu zapewnia przejrzysty oraz łatwy dostęp do różnego rodzaju sprzętu budowlanego. Mobilna wersja sklepu internetowego zapewnia także dostęp do notyfikacji na telefonie, na którym jest zalogowany użytkownik. Dzięki temu otrzymane informacje są od razu widoczne w belce powiadomień urządzenia. Mogą to być informacje o nowej promocji, realizacji zamówienia lub w sytuacji, gdy brakujący towar, który był w strefie zainteresowania klienta, jest już dostępny do zakupu w sklepie.

Aplikacja zapewnia dostęp do aktualnej wersji sklepu, dzięki czemu klient zawsze widzi najnowsze stany magazynowe oraz status dostępności produktów. Z poziomu aplikacji użytkownik na podstawie geolokalizacji ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się najbliższy sklep stacjonarny Wrobud. Dzięki temu wybór sklepu stacjonarnego, w którym chciałby osobiście odebrać swoje zamówienie, jest prosty i szybki. Aplikacja zrealizowana jest w technologii Xamarin Forms. Technologia ta pozwala zmniejszyć nakład pracy wymagany do jej stworzenia, jednocześnie pozwala na wygenerowanie wersji aplikacji dla obu głównych platform mobilnych (Android / iOS).

Technologia

 • VUE.JS
 • MySQL
 • Xamarin Forms
 • CSS
 • JS

Kontakt

Mirosław Zięba

E-mail: aplikacje@zetorzeszow.pl

Telefon: +48 17 78 01 641

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 850 06 11
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow