Czy DataLinker jest stworzony dla ciebie? Sprawdź zanim wprowadzisz kolejne dane ręcznie
Wiele firm traci czas na przepisywanie danych z Excela, co prowadzi do błędów i opóźnień. A przecież można to zautomatyzować – bez pisania kodu, bez API i bez angażowania działu IT.
Zamiast tracić czas na powtarzalne czynności, możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne.
Kiedy warto zainteresować się automatyzacją z DataLinkerem?
Czy otrzymujesz zamówienia w osobnych plikach od wielu partnerów i z różnych platform sprzedażowych? Czy masz dość ręcznego przepisywania danych do Comarch ERP i mimo starań wciąż pojawiają się pomyłki i korekty? A może szukasz prostego i szybkiego sposobu na automatyzację, bez kosztownych wdrożeń?
Jeśli tak – DataLinker jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.
DLaczego warto?
✔️ Działa z systemami Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima
✔️ Obsługuje najczęściej używane formaty plików: XLS, XLSX, CSV, TSV, TXT i inne
✔️ Wdrożenie trwa zaledwie kilka godzin – od decyzji do gotowej automatyzacji
Dzięki DataLinkerowi zamówienia trafiają bezpośrednio do Twojego systemu ERP – bez błędów, bez zbędnej pracy i bez ryzyka opóźnień.
👉 Przekonaj się sam, czy DataLinker jest dla Ciebie: https://zetorzeszow.pl/datalinker – sprawdzenie zajmie Ci tylko 5 minut.