Praca zdalna – 10 wskazówek jak być efektywnym. Wskazówka 10 – Wręcz nagrodę 

W końcu dotarłeś do końca dnia pracy. Praca w ciągu dnia (i nie tylko) powinna być dla Ciebie przyjemnością, a nie brodzeniem w gumiakach po grząskim gruncie. Zaprezentowane wskazówki https://bit.ly/2VJWYnf powinny nam w tym pomóc, a ich efektem powinna być przyjemność z pracy. 

Warto od czasu do czasu zrobić sobie taką małą niespodziankę i np. na koniec dnia pracy wręczyć sobie jakąś przysłowiową nagrodę. Może to być konsumpcja ulubionych lodów, czy wyskok na drinka do baru, a może odwiedzenie siłowni, czy spacer z rodziną w parku — wiadomo, o co chodzi. 

Podsumowując, nagroda to ważny element, taka klamra, która zamyka nasz dzień pracy i dostarcza zasłużonej przyjemności. Kiedy ją czujemy, to znaczy, że i praca była dla nas przyjemna. A przynajmniej niektóre zadania wykonaliśmy z ogromną przyjemnością. 

A co ty o tym sądzisz?

Jeśli masz do zaprezentowanej wskazówki jakieś uwagi lub się z nią nie zgadzasz, napisz do nas (marketing@zetorzeszow.pl). Jesteśmy ciekawi Twojej oceny. A może zawsze starasz się tak postępować.

9 wcześniejszych wskazówek dostępnych jest tutaj https://bit.ly/2VJWYnf

P.S. Mamy do Ciebie pytanie – jakich narzędzi IT używasz, wykonując pracę zdalną?

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas usługami/narzędziami, które na co dzień wdrażamy.

Zainteresowany?

Niezbędne narzędzia do pracy zdalnej – https://bit.ly/3gmC9Gj