XV Podkarpacka Konferencja Biur Rachunkowych – 26.10.2022 r. w Hotelu Rzeszów

26 października 2022 r. w Hotelu Rzeszów odbędzie się XV edycja Podkarpackiej Konferencji Biur Rachunkowych organizowanej przez ZETO-RZESZÓW.

Partnerami Konferencji są:

Patronat nad Konferencją sprawuje:

Zapraszamy właścicieli i pracowników biur rachunkowych, kancelarii podatkowych, jak również pracowników i ich przełożonych z działów finansowych oraz kadrowych firm z sektora MŚP.    

Strona konferencji: https://strefa.zetorzeszow.pl/  

Zapoznaj się z agendą: https://strefa.zetorzeszow.pl/agenda

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?  

W obecnych czasach ciągłych zmian i niepewności dotyczącej prowadzenia własnego biznesu oraz prowadzenia spraw klientów i doradzania im, jest bardzo trudne. To wymaga ciągłego uczenia się i odnajdywania się w obecnej rzeczywistości prawno-gospodarczej.  

Dlatego konferencja z jednej strony daje możliwość pozyskania konkretnej dawki aktualnej wiedzy, a z drugiej zastrzyku w postaci oszczędności oraz poznania dodatkowych rozwiązań, które mogą pomóc w poszerzeniu oferty usługowej dla Swoich klientów.  

Na pewno spotkanie we własnym gronie koleżanek i kolegów z biur rachunkowych i kancelarii podatkowych to również okazja do wspólnej dyskusji i wymiany poglądów, które zazwyczaj przynoszą wiele dobrego.  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

REJESTRACJA na XV PKBR>>