Czy jesteś informatycznie gotowy na e-receptę?

Od 1 stycznia 2020 roku będzie dostępna tylko jedyna forma recept, czyli e-recepta. Nowa forma recepty to nowe obowiązki dla lekarzy. Skutkiem tego jest konieczność posiadania zaktualizowanego oprogramowania z możliwością wystawiania dla pacjenta e-recepty.

Wdrażane przez nas systemy jak mMedica (gabinety lekarskie, małe i średnie przychodnie, inne placówki medyczne) oraz AMMS (Asseco Medical Management Solutions, system dla szpitali) jest już sprawdzony i gotowy do spełnienia wymogów prawnych dotyczących e-recept.

Przygotuj się do wprowadzenia e-recepty w gabinecie lekarskim
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem. Oferujemy swoją pomoc merytoryczną i wdrożeniową sprawdzonego rozwiązania.

Informujemy, że zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Administratorem Twoich danych osobowych jest ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, Al. Rejtana 55. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług własnych oraz obcych (w tym informacji handlowych) na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Informujemy Cię również, że posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO). Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – daneosobowe@zetorzeszow.pl. Pełna klauzula informacyjna (obowiązek informacyjny) dostępna jest pod adresem daneosobowe.zetorzeszow.pl