Praca zdalna – 10 wskazówek jak być efektywnym. Wskazówka 4 – Jedz lekkie posiłki

Podczas pracy zdalnej częściej sięgamy po różnego rodzaju przekąski, które niekoniecznie są zdrowe. Eksperci zalecają sięganie po…

Eksperci zalecają sięganie po owoce i warzywa, a nie ciasta czy tłuste przekąski. W końcu mamy czas na porządne, zdrowe śniadanie dzięki zaoszczędzeniu czasu na dojazd do firmy. 

Nie raz w firmie tylko udaje się nam napić kawy, a śniadanie jemy w porze obiadowej. Łączymy śniadanie z obiadem, a czasem i kolacją, co nie jest zdrowe. Teraz mamy czas na jedno i drugie. Z tym że obiady powinny być lekkie. Po ciężkim obiedzie raczej wolimy się wyciągnąć wygodnie na kanapie i coś pooglądać lub zrobić sobie drzemkę. Regularne i nieduże posiłki to jedna z zasad zdrowego odżywiania. Warto o tym pamiętać. 

Podsumowując, jemy lekkie i zdrowe posiłki o regularnych porach. Regularnie oznacza mniej straconego czasu na tzw. chodzenie i ciągłe podjadanie — przecież tyle dobrego jest w naszej lodówce i szafce ze słodyczami — żal nie skorzystać. Częste podjadanie i odrywanie się od pracy wpływa na naszą efektywność i może zaburzyć nam plan całego dnia.

A co ty o tym sądzisz?

Jeśli masz do zaprezentowanej wskazówki jakieś uwagi lub się z nią nie zgadzasz, napisz do nas (marketing@zetorzeszow.pl). Jesteśmy ciekawi Twojej oceny. A może zawsze starasz się tak postępować.

Kolejna wskazówka już jutro (26.06.2020) – pt. Pij wodę

P.S. Mamy do Ciebie pytanie – jakich narzędzi IT używasz, wykonując pracę zdalną?

My z racji pomagania klientom w tych trudnych czasach przygotowaliśmy kilka usług/narzędzi, które wdrażaliśmy i nadal to robimy.

Zainteresowany?

Odwiedź naszego bloga, gdzie dzielimy się tymi informacjami
https://zetorzeszow.pl/blog/pracazdalna